ÖSSZEFOGÁS KUPA

HALFOGÓ VERSENY 2016.

Már negyedik alkalommal, és 2015. év óta Összefogás Kupa néven, 32 h. halfogó versenyét, rendezték meg 2016. 07.29. és 07.30. között a  Galgamácsai Összefogás, He. tagjai.

A jó szervezésnek köszönhetően idén 24 nevezés érkezett a tagok részéről.

Jó hangulatba kezdődött meg a verseny. Eleinte kevésbé, de később már jó fogásokat regisztrált a versenybizottság. Melynek tagjai voltak: Bohunka János, Dombi Lajos, Strihovanyecz Pál József, és Kollárdi István.

Meglepően sok szép 2-3-4-5kg-os amurok, de szépszámmal pontyok is lettek fogva.

A versenyen összesen 104 kg hal lett megfogva.

A maratoni verseny helyezettjei:

I. helyezett  ifj Hackersmidt Ferenc 12 270 pont

II. helyezett  Bartus Ferenc 11 278 pont

III. helyezett  Klátyik László 10 248 pont

Dicséret illeti: Mersva Mihály 8815 p. IV.hely, Melicher József 8307 p. V. hely, és

Bokor Imrét 7690 p. aki VI. lett, de sokan értek el 3 000 – 5000 pontot. Gratulálunk nekik.

Megkell említeni, és köszönni Bohunka Jánosnak és csapatának / Ifj Hackersmidt Ferencnek és Dombi Lajosnak / a verseny kitűnő megszervezését és lebonyolítását.

De külön köszönet illeti a kint levő és a versenyzőknek szurkoló hölgyeknek a munkáját, akik Strihovanyecz Pál Józsefnek, és Kelemen Mihálynak segítették a munkáját mellyel a finom gulyáslevest és vadpörköltet elkészítették.

Móricz Máté Horgászegyesület elnökének felajánlása által 2016- évben

ifj Hackersmidt Ferenc nyerte, és őrzi egy évig az „Összefogás Kupát „

Újra elmondhatjuk, hogy ennek a versenynek helye van az egyesület programjába, ahol a horgászok közelebb kerülhetnek egymáshoz, jókat beszélgetnek, és jó hangulatú napokat töltönek el a tóparton.

Bízunk benne, hogy az immár hagyománnyá váló versenyhez mégtöbb horgászunk csatlakozik a tagjain soraiból.

Szervezők