HALFOGÓ VERSENY 2015.

Az immár hagyománnyá váló 32 h. halfogó versenyét, rendezték meg 2015. 07.31. és 08.01. között a  Galgamácsai Összefogás, He. tagjai.

A jó szervezésnek köszönhetően idén már 36 nevezés érkezett a tagok részéről.

Igaz egykicsit szorosan voltak elhelyezve a horgászok de a fogások kárpótolták őket.

Voltak szerencsés, és kevésbé szerencsés versenyzők.

A versenyen összesen 127 kg hal lett megfogva.

Hosszú, maratoni verseny helyezettjei:

I. helyezett  Klátyik László  46 151 ponttal /  25 db ponty és 2 db amur, kárászok /

II. helyezett  Papp Miklós  24.317 ponttal  / 15 db ponty és 2 db amur,  keszegek, kárászok /

III. helyezett  Bartus Ferenc  15 486 pont  /  10 db ponty /

Sokan fogtak 5 – 6 kg pontyot, 6 kg felett apróhalat. / Király Péter, Turza Péter, Együd Zsolt /

Megkell említeni, és köszönni Bohunka Jánosnak és csapatának / Ifj Hackersmidt Ferencnek és Dombi Lajosnak / a verseny kitűnő megszervezését és lebonyolítását.

De külön köszönet illeti Rózsai Piroskának, Strihovanyecz Pál Józsefnek, és Kelemen Mihálynak a munkáját mellyel a finom gulyáslevest és vadpörköltet elkészítették, és Hajdú Zoltánnak aki a húst rendezte a versenyre.

Móricz Máté a Horgászegyesület elnökének javaslatára ez a verseny „Összefogás Kupa „

néven fog a továbbiakba megrendezésre kerülni melynek a vándorkupáját ő ajánlotta fel.

Újra elmondhatjuk, hogy ennek a versenynek helye van az egyesület programjába, ahol a horgászok közelebb kerülhetnek egymáshoz, jókat beszélgetnek, és jó hangulatú napokat töltönek el a tóparton.

Bízunk benne, hogy az immár hagyománnyá váló versenyhez mégtöbb horgászunk csatlakozik a tagjain soraiból.