Tájékoztatás

Tájékoztatjuk a Tisztelt Horgásztársakat, hogy  tavunkon bevezetjük a HALPAPLAN használatát!

Mivel sok nagyméretű halat, főként pontyot 5 kg tól 8-9 kg fognak a horgásztársak, így a halak megóvása érdekébe kérjük a paplan használatát!

Kérjük a Tisztelt Horgásztársakat, nem nagy árba kerülnek a paplanok / 2 000 Ft / szerezzék be maguknak!

A halőröknél van 10 db halpaplan, amit az őröktől el lehet kérni, de horgászat után kérjük sértetlenül vissza szolgáltatni!

Kaptunk 3 db mobil tűzrakó zsámolyt!

Ezeket is igénybe lehet venni, ha a tiltások feloldódnak!

vezetőség

Tájékoztatás

Tájékoztatjuk a Galgamácsai Összefogás Horgász egyesület tagságát, hogy a Kormány által hozott döntéseket tudomásul véve a KORONA vírus fertőzések elkerülése végett a március 28. ára, és április 18. ára tervezett környezet védelmi napok nem lettek megtartva!

De a társadalmi munkákat egyénileg is meg lehet tenni!

A halőrök jegyezni fogják, hogy ki mikor, mit, és mennyi ideig végzett munkát!

A tagdíly befizetések ideje április 18. án lejárt, de akik még nem ejtették meg a 2020. évi tagdíly befizetésüket, ezt április 28. ágig még megtehetik!

A Tagságirész átruházásának az ideje is lejárt!!!

A vezetőség csak indokolt esetben tudja megcsinálni az átadást!!!

Megértésüket köszönjük.             vezetőség

Tájékoztatjuk a Tisztelt vendéghorgászokat,

hogy a Galgamácsai Összefogás Horgász Egyesület Váckisújfalui taván a napijegy kiadását megkezdtük.

Napijegyeink változatlan áron maradtak!

napijegy : 3 500 Ft

sport jegy : 2 500 Ft

Napijegy váltás reggel 6h tól lehetséges!

Elvihető halak : ponty, vagy amur 2db

ragadozó hal fajonként 1 – 1 db

egyéb hal 3 kg

Kéjük a T. horgásztársakat, hogy a helyi horgász rendről, és házi rendről horgászat előtt tájékozódjanak!

Minden horgász társunknak halfogásban gazdag évet kíván az egyesület vezetése.

ÉRTESÍTÉS

A Környezetvédelmi napokat, és az utolsó tagdíj befizetéseket

2020. 03. 28, és 2020. 04. 18.-án a Váckisújfalui horgásztó gátőrházába lesz megtartva.

Ezeken a napokon lesz az utolsó tagdíj befizetés!

Tájékoztatjuk azon tagjainkat, akik át akarják adni tagi részüket, csak ezeken a befizetési napokon tehetik meg az egyesület vezetőségének a hozzájárulásával!

Más időpontokba nem áll módjába a vezetőségnek az átadások érvényesítése!

Az átadó nyilatkozat letölthető a honlapról.

Továbbá értesítjük a Tisztelt horgásztársakat, hogy az újonnan érkező horgászoknak 2020. évtől a 2020. januári közgyűlés határozata értelmébe 30 000 Ft / harmincezer forint /

Halasítási díjat kell befizetnie a tagdíjon felül az egyesület pénztárába!

Átvételi nyilatkozat